Obec Lackovce
Lackovce

Poďakovanie starostky obce

Poďakovanie  starostky obce  1

Vážení občania,

počas uplynulých dní 7. a 8. novembra 2020 sa uskutočnilo 2. kolo celoplošného testovania obyvateľov Slovenska na ochorenie COVID-19. V našej obci bolo zriadené jedno odberné miesto, na ktorom zdravotníci počas obidvoch dní spolu otestovali 635 osôb...

Vážení občania,

počas uplynulých dní 7. a 8. novembra 2020 sa uskutočnilo 2. kolo celoplošného testovania obyvateľov Slovenska na ochorenie COVID-19. V našej obci bolo zriadené jedno odberné miesto, na ktorom zdravotníci počas obidvoch dní spolu otestovali 635 osôb. Starostka obce sa touto cestou chce srdečne poďakovať všetkým, ktorí sa tohto testovania zúčastnili a zároveň celému tímu Lackovčanov, z radov zdravotníkov, administratívnych pracovníkov, dobrovoľníkov z obce, poslancov obecného zastupiteľstva, vojakov a policajtov, ktorý sa podieľal na príprave, realizácii a bezproblémového priebehu tejto akcie.

Zdravotníci: MUDr. Pavol Olach, Anna Danková, Adriana Džurbalová, Nikola Kopková. Dobrovoľníci: Anna Rajničová, Marcela Pavlíková, Radoslav Hoferica, Marek Onuško, Jaroslav Sus. Administratívne pracovníčky: Jana Nazadová, Gabriela Behúnová, Martina Terefenková, Beáta Behúnová. Poslanci OZ: Gabriela Malackaničová, Erika Kovalová, Jozef Nazad, Michal Tilňák, Miroslav Sinčák, Marián Židó, Michal Škumanič. Vojak: Jozef Durkot. Policajt: Lenka Križalkovičová.

Dátum vloženia: 12. 11. 2020 15:02
Dátum poslednej aktualizácie: 12. 11. 2020 15:10
Autor: Správce Webu

Vzory tlačív

Vzory tlačív

Mobilná aplikácia

mobilná aplikácia

google-play-downloadapp-store-download

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie