Obec Lackovce
Lackovce

Prerušenie distribúcie elektriny 12.07.2022

Prerušenie distribúcie elektriny

Východoslovenská distribučná, a. s. Košice oznamuje, že dňa 12.07.2022 v čase od 10.30 do 13.00 hod. bude z dôvodu prác, ktoré súvisia s opravou a pravidelnou údržbou distribučnej sústavy, prerušená distribúcia elektriny v obci Lackovce ...viac tu...

Východoslovenská distribučná, a. s. Košice oznamuje, že dňa 12.07.2022 v čase od 10.30 do 13.00 hod. bude z dôvodu prác, ktoré súvisia s opravou a pravidelnou údržbou distribučnej sústavy, prerušená distribúcia elektriny v obci Lackovce na týchto miestach:

- od križovatky pri potravinách celá oblasť smerom na Humenné 

- hlavná cesta po oboch stranách od domu č. 20 po  dom č. 161 aj vedľajšie ulice

- ulica  smerom na Kochanovce (domy č. 19 a 182)  

Ďakujeme za pochopenie.

Dátum vloženia: 7. 7. 2022 13:48
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 7. 2022 16:34
Autor: Správce Webu

DOTAZNÍK - Prieskum názorov týkajúcich sa rozvoja obce Lackovce

Vážení spoluobčania,

v súvislosti s prípravou nového strategického rozvojového dokumentu pre obec Lackovce Vám ponúkame možnosť zapojiť sa do procesu prípravy tohto dokumentu. Tým, že vyplníte dotazník a vyjadríte tak svoj názor na rôzne oblasti  života v našej obci, môžete pozitívne ovplyvniť budúcnosť našej obce a  zvýšiť kvalitu života v nej.

Dotazník je anonymný. Vaše názory budú spracované a premietnuté do relevantných častí rozvojového dokumentu.

Ďakujeme za spoluprácu a spoluúčasť.

Link:

https://forms.office.com/r/aV98j9NeWg

Vzory tlačív

Vzory tlačív

Mobilná aplikácia

mobilná aplikácia

google-play-downloadapp-store-download

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie