Obec Lackovce
Lackovce

Sčítanie obyvateľov 2021 - výzva

SODB 2021

Vážení občania,
do 31. marca 2021 prebieha Sčítanie obyvateľov 2021. Ak ste sa ešte nesčítali, sčítajte sa a pomôžte sčítať sa aj svojim blízkym. Sčítate sa bezpečne, nekontaktne, v pohodlí domova ...viac tu...

Vážení občania,

do 31. marca 2021 prebieha Sčítanie obyvateľov 2021. Ak ste sa ešte nesčítali, sčítajte sa a pomôžte sčítať sa aj svojim blízkym. Sčítate sa bezpečne, nekontaktne, v pohodlí domova a vyplnenie elektronického formulára netrvá viac ako 10 minút. Deti do 18 rokov sčítajú rodičia alebo ich zákonný zástupca, pri prihlásení do formulára sa zadáva rodné číslo dieťaťa. Elektronický formulár nájdete na stránke www.scitanie.sk                

KTO SA MÁ ZÚČASTNIŤ SČÍTANIA OBYVATEĽOV?

Zúčastniť sa sčítania je právom a zároveň zákonnou povinnosťou každého obyvateľa Slovenskej republiky. Pre účely sčítania sa obyvateľom rozumie každý, kto má v Slovenskej republike trvalý (aj keď v súčasnosti dlhodobo žije v zahraničí), prechodný, obvyklý alebo tolerovaný pobyt.

Rozhodujúci okamih sčítania, na ktorý sa vzťahujú všetky údaje, ktoré obyvateľ vyplní, alebo poskytne je polnoc z 31. decembra 2020 na 1. januára 2021.

V prípade otázok volajte Obecný úrad Lackovce tel.: 057/788 53 30 alebo call centrum 02/20 92 49 19.

Vopred ďakujeme všetkým obyvateľom za spoluprácu.

Dátum vloženia: 17. 3. 2021 10:48
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 3. 2021 11:09
Autor: Správce Webu

DOTAZNÍK - Prieskum názorov týkajúcich sa rozvoja obce Lackovce

Vážení spoluobčania,

v súvislosti s prípravou nového strategického rozvojového dokumentu pre obec Lackovce Vám ponúkame možnosť zapojiť sa do procesu prípravy tohto dokumentu. Tým, že vyplníte dotazník a vyjadríte tak svoj názor na rôzne oblasti  života v našej obci, môžete pozitívne ovplyvniť budúcnosť našej obce a  zvýšiť kvalitu života v nej.

Dotazník je anonymný. Vaše názory budú spracované a premietnuté do relevantných častí rozvojového dokumentu.

Ďakujeme za spoluprácu a spoluúčasť.

Link:

https://forms.office.com/r/aV98j9NeWg

Vzory tlačív

Vzory tlačív

Mobilná aplikácia

mobilná aplikácia

google-play-downloadapp-store-download

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie