Obec Lackovce
Lackovce

Upozornenie na riziko potencionálnych podvodníkov

SODB 2021

Vážení občania,
v súvislosti s prebiehajúcim Asistovaným sčítaním Vás upozorňujeme na možné riziká a potencionálnych podvodníkov, ktorí sa môžu pokúsiť zneužiť dôveru najzraniteľnejších skupín obyvateľstva... viac tu...

Vážení občania,
v súvislosti s prebiehajúcim Asistovaným sčítaním Vás upozorňujeme na možné riziká a potencionálnych podvodníkov, ktorí sa môžu pokúsiť zneužiť dôveru najzraniteľnejších skupín obyvateľstva. Zároveň oznamujeme, že  na Asistované sčíanie v našej obci môžete využiť Kontaktné miesto, ktoré je zriadené v Kultúrnom dome Lackovce alebo mobilného asistenta, o ktorého musíte telefonicky sami vopred požiadať.   Stacionárny asistent na  Kontaktom mieste a mobilný asistent sú pracovníčky Obecného úradu Lackovce, nie cudzie osoby.

Prílohy

Podrobné informácie

MINV SODB A4 scitanie SK (2)-1.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 388,45 kB
Dátum vloženia: 14. 5. 2021 14:02
Dátum poslednej aktualizácie: 14. 5. 2021 14:32
Autor: Správce Webu

DOTAZNÍK - Prieskum názorov týkajúcich sa rozvoja obce Lackovce

Vážení spoluobčania,

v súvislosti s prípravou nového strategického rozvojového dokumentu pre obec Lackovce Vám ponúkame možnosť zapojiť sa do procesu prípravy tohto dokumentu. Tým, že vyplníte dotazník a vyjadríte tak svoj názor na rôzne oblasti  života v našej obci, môžete pozitívne ovplyvniť budúcnosť našej obce a  zvýšiť kvalitu života v nej.

Dotazník je anonymný. Vaše názory budú spracované a premietnuté do relevantných častí rozvojového dokumentu.

Ďakujeme za spoluprácu a spoluúčasť.

Link:

https://forms.office.com/r/aV98j9NeWg

Vzory tlačív

Vzory tlačív

Mobilná aplikácia

mobilná aplikácia

google-play-downloadapp-store-download

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie