Obec Lackovce
Lackovce

Zber jedlých olejov a tukov z domácností

Zber jedlých olejov a tukov z domácností

Spoločnosť FÚRA s. r. o., pripomína, že v pondelok 9. januára 2023 bude v našej obci vykonávať zber jedlých olejov a tukov z domácností ...viac informácií tu...

Spoločnosť FÚRA s. r. o., pripomína, že v pondelok 9. januára 2023 bude v našej obci vykonávať zber jedlých olejov a tukov z domácností.

Jedlé oleje a tuky z domácností sa zbierajú v uzavretých plastových fľašiach, ktoré môžete až do dňa vývozu  doniesť na parkovisko za obecný úrad, kde tieto fľaše môžete  uložiť do plastovej nádoby pri bráne do dvora obecného úradu označenej „Zber použitého kuchynského oleja“ alebo ich donesiete priamo v deň vývozu do pristaveného zberného vozidla.

Zároveň upozorňujeme, že tento zber sa nevykonáva po obci iba z jedného určeného miesta a  plastové fľaše, v  ktorých prinesiete jedlé tuky a oleje z domácností, sa nevracajú, odpad sa neprelieva ale odváža sa priamo v týchto fľašiach.

Dátum vloženia: 3. 1. 2023 15:31
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 1. 2023 15:34
Autor: Správce Webu

Vzory tlačív

Vzory tlačív

Mobilná aplikácia

mobilná aplikácia

google-play-downloadapp-store-download

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie