Obec Lackovce
Lackovce

Testovanie v obci Lackovce 3.4.2021

Testovanie 3.4.2021

Vážení občania,
na základe COVID-automatu Vám oznamujeme, že túto sobotu 3. apríla 2021 bude v našej obci otvorené odberové miesto pre antigénové testovanie na ochorenie COVID-19, v  zmenenom čase od 14.00 do 18.00 hod. (posledný odber bude vykonaný o 17.30 hod.)

Dátum vloženia: 31. 3. 2021 10:30
Dátum poslednej aktualizácie: 31. 3. 2021 10:35
Autor: Správce Webu

DOTAZNÍK - Prieskum názorov týkajúcich sa rozvoja obce Lackovce

Vážení spoluobčania,

v súvislosti s prípravou nového strategického rozvojového dokumentu pre obec Lackovce Vám ponúkame možnosť zapojiť sa do procesu prípravy tohto dokumentu. Tým, že vyplníte dotazník a vyjadríte tak svoj názor na rôzne oblasti  života v našej obci, môžete pozitívne ovplyvniť budúcnosť našej obce a  zvýšiť kvalitu života v nej.

Dotazník je anonymný. Vaše názory budú spracované a premietnuté do relevantných častí rozvojového dokumentu.

Ďakujeme za spoluprácu a spoluúčasť.

Link:

https://forms.office.com/r/aV98j9NeWg

Vzory tlačív

Vzory tlačív

Mobilná aplikácia

mobilná aplikácia

google-play-downloadapp-store-download

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie