Menu
Obec Lackovce
Lackovce

Zber jedlých olejov a tukov

Zber jedlých olejov a tukov

Vážení občania,
Pripomíname Vám, že spoločnosť FÚRA s. r. o., bude v piatok 28. októbra 2022 v našej obci vykonávať zber jedlých olejov a tukov z domácností ...bližšie informácie...

Vážení občania,

Pripomíname Vám, že spoločnosť FÚRA s. r. o., bude v piatok 28. októbra  2022 v našej obci vykonávať zber jedlých olejov a tukov z domácností.

Jedlé oleje a tuky z domácností sa zbierajú v uzavretých plastových fľašiach, ktoré môžete až do dňa vývozu  doniesť na parkovisko za obecný úrad, kde tieto fľaše môžete  uložiť do plastovej nádoby pri bráne do dvora obecného úradu označenej „Zber použitého kuchynského oleja“ alebo ich donesiete priamo v deň vývozu do pristaveného zberného vozidla.

Zároveň upozorňujeme, že tento zber sa nevykonáva po obci iba z jedného určeného miesta a plastové fľaše, v  ktorých prinesiete jedlé tuky a oleja z domácností, sa nevracajú, odpad sa neprelieva, ale odváža sa priamo v týchto fľašiach.

Dátum vloženia: 26. 10. 2022 8:46
Dátum poslednej aktualizácie: 26. 10. 2022 9:03
Autor: Správce Webu

Vzory tlačív

Vzory tlačív

Územný plán obce Lackovce

Územný plán obce Lackovce

VOĽBY A REFERENDÁ

Voľby a referendá

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie